Autoservis

Diagnostika a opravy „Common rail" systémů

V poslední době je stále více zastoupen systém přímého vstřiku paliva do moderních vznětových motorů. Tento princip spočívající na vysokých tlacích paliva ve společném palivovém potrubí a palivovém zásobníku, s elektronickou regulací vstřiků na jednotlivých vstřikovačích pro jednotlivé válce, je více efektivnější po všech stránkách chodu motoru. Snižuje spotřebu, zvyšuje kroutící moment a v neposlední řadě je výhodou i snížení hlučnosti a vibrací pohonné jednotky. S moderními technologiemi, jakou bezesporu princip přímého vstřiku paliva „common rail" u vznětových vozidel je, přichází i vyspělé servisní a opravářské zázemí. Autoservis Chrudim je jedním z předních servisů, které tuto činnost pro vznětové systémy „common rail" zajišťuje. A to od první kontroly, vysledování a diagnostiky případných chyb a závad, přes demontáž vstřiků, vysokotlakého potrubí, vysokotlakého zásobníku paliva až po čerpadla. Po analýze závady následuje demontáž, zaslání dílů ke specializované expertíze a opravě a v co nejkratší dodací lhůtě zpětná montáž a zprovoznění vozu zákazníka.

 

Autoservis1  Autoservis2  Autoservis3

Autoklimatizace - Diagnostika, kontrola, doplnění a opravy autoklimatizací

Další neméně důležitou službou, kterou Autoservis Chrudim nabízí širokému spektru majitelů vozidel bez rozdílu tovární značky, je komplexní údržba systémů klimatizací. Klimatizace v automobilech je nejenom příjemnou vymožeností pro zvýšení kultury a pohodlí cestování, ale – v případě zanedbání základního servisu – i jedním z nebezpečných faktorů ovlivňujících zdraví osádky. Proto v našem Autoservisu Chrudim neprovádíme „jen doplnění" klimatizací, ale staráme se o komplexní prověření, diagnostiku, opravy a seřízení všech součástí klimatizačních systémů. Nejde pouze o sledování stavu chladícího média, ale také o analýzu případných míst úniku pomocí detekční UV látky, opravy nebo výměny vadných dílů potrubí a dílů i maziv vlastních kompresorů klimatizací. Pro dokonalé bezpečné a zdravé používání klimatizací provádíme dezinfekci, jak z místa výparníku, tak následných kanálů a průduchů, kterými do kabiny proudí „klimatizovaný" vzduch. Výměny pylových filtrů jsou samozřejmostí.

 

Autoservis3  Autoservis5  Autoservis6

Svěřte své vozidlo do rukou odborníků z Autoopravny a autoservisu Chrudim

Profesionální technici provedou odborný servis všech značek a typů vozidel, zajistí náhradní díly přímo od výrobce, poradí s optimálním řešením závad, a udělají vše pro to, aby váš vůz fungoval bez problémů po celou dobu provozu. Zaměřujeme se na lokality Chrudim a Pardubice, ale po dohodě je pro nás samozřejmostí zajistit opravu či odtah kdekoliv po celé ČR.

Provádíme seřízení vozidel, výměnu dílů, diagnostiku, opravy karosérií a celých skeletů, pravidelné a povinné kontroly vozů, opravy „common-rail" systémů a klimatizačních jednotek, klempířské a lakýrnické práce a další služby nezbytné pro co nejdelší životnost a maximální bezpečnost vozidel.

Autoopravna Chrudim, autoservis Pardubice

Autoopravna a autoservis Chrudim zajišťuje komplexní služby pro vozidla všech typů nejen v lokalitě Chrudim, ale i Pardubice a okolí těchto dvou měst. Potřebujete-li odtah, vyšleme na základě telefonické domluvy odtahové vozidlo kamkoliv na místo nehody, a to nejen v rámci ČR, ale i do zahraničí.

Dlouholeté zkušenosti pracovníků a kvalitní zázemí autoopravny a autoservisu zaručují našim klientům tu nejlepší péči o jejich vozidlo, ať už jde o pravidelné kontroly, opravy po havárii, údržbu vozu či samotnou diagnostiku závad.

Profesionální diagnostiku osobních i užitkových vozidel všech značek a typů provádíme pomocí nejmodernějších přístrojů. Na základě výsledků nabídneme optimální řešení nalezených závad a v rekordním čase uvedeme vaše vozidlo opět do bezvadného stavu pro kvalitní a bezpečnou jízdu. Veškerý záruční i pozáruční servis provádíme v souladu se stanovenými předpisy, normami a doporučením výrobců. Zdarma také vypracujeme předem kalkulaci veškerých navrhovaných oprav, abyste byli vždy maximálně informovaní.

Nepodceňujte pravidelné servisní prohlídky

Odborné servisní prohlídky a pravidelná údržba vozidla jsou nejlepší prevencí proti zbytečným závadám či dokonce nehodám. Svěřte svůj automobil či užitkový vůz do rukou profesionálů z Autoopravny a autoservisu Chrudim, budete tak mít jistotu, že je vaše vozidlo v dobré kondici, a bude vám ještě dlouho a dobře sloužit.

Otevírací doba autoopravny a autoservisu je čistě orientační, je pro nás samozřejmostí přizpůsobit se potřebám zákazníka a být k dispozici pro naléhavé případy.

 

Autoservis Přelouč

Autoopravna a autoservis Chrudim nabízí komplexní služby pro všechny dostupné typy a značky vozidel, od diagnostiky přes pravidelný servis až po opravy havarovaných vozů včetně lakýrnických prací.

Kvalitní služby pro váš vůz

 

 

Autoopravna a autoservis Chrudim
Sečská 834, 537 01, Chrudim 3
Telefon: + 420 775 113 355
                + 420 777 259 919
E-mail: autoopravnachrudim@seznam.cz
Pracovní doba: Po - Pá: 09.00 - 18.00
                            So: 11.00 - 15.00

map

Autoopravna a autoservis Chrudim se zaměřuje na stále rostoucí potřeby spolehlivosti a bezporuchovosti provozu všech dostupných typů vozidel. V rámci oprav provádí seřízení, výměny dílů i agregátů, diagnostickou kontrolu, opravy karosářských dílů nebo celých skeletů vozidel, kontroly a seřízení geometrií podvozkových skupin.