Odtahová služba - Chrudim, celá ČR i zahraničí

Zůstat stát na silnici s nepojízdným vozidlem není nikdy nic příjemného. O to horší je situace, kdy je nepojízdné vozidlo po havárii zanecháno „svému osudu" z důvodu zranění posádky. Tato nepříjemná situace je umocňována v okamžiku, kdy se něco podobného odehraje v zahraničí. Autoopravna a autoservis Chrudim pamatuje – v rámci svých komplexních služeb – i na takové případy. Proto nabízí odtah nepojízdných vozidel a to jak v rámci naší republiky, tak i ze zahraničí. Pro tento případ stačí pouze kontaktovat pracovníky servisu, domluvit se s nimi na přesné lokalizaci nepojízdného vozu. Následně je již zajištěna úzká spolupráce s Autodopravou Chrudim, která pro poškozené vozidlo vyšle odtahový vůz. Podle charakteru poruchy či havárie (i počtu vozidel) je možno odtahové vozy vybavit i přívěsem.

Autoopravna a autoservis Chrudim nabízí komplexní služby pro všechny dostupné typy a značky vozidel, od diagnostiky přes pravidelný servis až po opravy havarovaných vozů včetně lakýrnických prací.

Kvalitní služby pro váš vůz

 

 

Autoopravna a autoservis Chrudim
Sečská 834, 537 01, Chrudim 3
Telefon: + 420 775 113 355
                + 420 777 259 919
E-mail: autoopravnachrudim@seznam.cz
Pracovní doba: Po - Pá: 09.00 - 18.00
                            So: 11.00 - 15.00

map

Autoopravna a autoservis Chrudim se zaměřuje na stále rostoucí potřeby spolehlivosti a bezporuchovosti provozu všech dostupných typů vozidel. V rámci oprav provádí seřízení, výměny dílů i agregátů, diagnostickou kontrolu, opravy karosářských dílů nebo celých skeletů vozidel, kontroly a seřízení geometrií podvozkových skupin.