Pneuservis

Ve spolehlivém a rychlém pneuservisu se vám dostane profesionálních služeb od zkušených odborníků. Postaráme se o pneumatiky osobních, užitkových i nákladních vozidel a poradíme s výběrem optimálního typu pneumatiky pro občasné, pravidelné i profesionální řidiče.

Služby pneuservisu

  • Zimní a letní přezutí

I přes velký nápor v období termínů povinného přezutí se snažíme vyhovět všem, kteří se rozhodli využít naše služby. Samozřejmostí je i přesné vyvážení přezutých kol.

  • Opravy pneumatik

V případě mechanického poškození pneumatiky nás neváhejte co nejdříve navštívit. Pokud to bude možné, pneumatiku opravíme, a vy ušetříte za nákup nového kusu. Používáme pouze kvalitní opravné materiály pro vaše maximální bezpečí.

  • Další služby pneuservisu

Zajistíme také pravidelnou údržbu pneumatik, jako je huštění či mytí, postaráme se i o uskladnění v případě volné kapacity, a také zařídíme ekologickou likvidaci v případě pneumatik, které už dosloužily.

Autoopravna a autoservis Chrudim nabízí komplexní služby pro všechny dostupné typy a značky vozidel, od diagnostiky přes pravidelný servis až po opravy havarovaných vozů včetně lakýrnických prací.

Kvalitní služby pro váš vůz

 

 

Autoopravna a autoservis Chrudim
Sečská 834, 537 01, Chrudim 3
Telefon: + 420 775 113 355
                + 420 777 259 919
E-mail: autoopravnachrudim@seznam.cz
Pracovní doba: Po - Pá: 09.00 - 18.00
                            So: 11.00 - 15.00

map

Autoopravna a autoservis Chrudim se zaměřuje na stále rostoucí potřeby spolehlivosti a bezporuchovosti provozu všech dostupných typů vozidel. V rámci oprav provádí seřízení, výměny dílů i agregátů, diagnostickou kontrolu, opravy karosářských dílů nebo celých skeletů vozidel, kontroly a seřízení geometrií podvozkových skupin.